THUNDERBEAT

Açık Cerrahi için Geniş Çene

Çok amaçlı, hızlı ve duyarlı

Ultrasonik ve Bipolar enerjilerin kanıtlanmış avantajlarını bir araya getiren Olympus Cerrahi Doku Yönetim Sistemi laparoskopik cerrahide kabül görmüş bir enstrüman haline gelmiştir. Bu teknoloji artık açık cerrahide de kullanıma hazır. Açık cerrahi için Olympus Open Extended Jaw, Thunderbeat teknolojisinin arkasındaki felsefeye uygun hazırlanmıştır. Enstrüman, açık cerrahinin gereksinimlerine uygun hale gelmek için uyarlanmış ve iyileştirilmiştir. Sonuçta, dokuları son derece hızlı şekilde kesen, damarları güvenilir şekilde mühürleyen ve son derece hassas işlemleri kolaylıkla gerçekleştirmenizi sağlayan üstün ergonomiye sahip bir enstrüman ortaya çıkmıştır.

Ana Faydaları

2 Çeşit enerjinin entegrasyonu: Eşsiz mühürle ve kes moduyla Thunderbeat hızlı kesi için ultrasonik enerji ve 7mm’e kadar olan damarların güvenli mühürlenmesi için bipolar enerjiyi aynı anda kullanıma sunar.

İkincil hemostaz ve nokta koagülasyonu: Ultrasonik kesiden bağımsız olarak ikincil hemostaz ve nokta koagülasyonu için ileri bipolar enerji kullanıma her zaman hazırdır ve enstrüman değişimi gerektirmez.

Yenilikçi uç tasarımı: Uç hem kavrama için hem de dissektör olarak kullanılabilir. Uçtaki atravmatik dişler, eşit sıkıştırma kuvveti dağıtımı ve yüksek açılım gücü diseksiyon etkinliğini arttırır.

Thunderbeat Open Extended Jaw, açık cerrahinin gereksinimlerini karşılamak için ileri ultrasonik ve bipolar enerjileri en iyi şekilde kullanır. Son derece ergonomik enstrüman hızlı kesi yapar, güvenli şekilde mühürler ve son derece hassas işlemleri kolaylıkla tamamlamanızı sağlar. Farklı enerjilerin kombine veya bağımsız şekilde kullanılabilmesi enstrüman değişikliği ihtiyacını ortadan kaldırır. Bu, operasyon süresini kısaltır ve klip, dikiş veya ligasyon bandı kullanımını azaltarak maliyetleri düşürür. Ucun arttırılmış erişimi, ince uç tasarımı ve çenenin yüksek açılma kuvveti, ulaşması en zor yerlerde bile tam diseksiyona izin verir.

Thunderbeat’le düzgün ve tam diseksiyon pelvik bölgenin dipleri gibi ulaşılması zor bölgelerde bile mümkündür. Bu, Thunderbeat Open Extended Jaw’un uzatılmış ve inceltilmiş uç tasarımı ve yüksek açılış gücüyle mümkün olmaktadır.

Ultrasonik ve bipolar enerjinin beraber veya ayrı ayrı uygulanabilmesi, işlem sırasında enstrüman değişimine gerek kalmamasını sağlar. Bu sayede güvenilir hemostaz elde edilirken doku diseksiyonu ve kesisi için gerekli süre ciddi şekilde düşer.

Bipolar ve ultrasonik cerrahi enerjinin bir araya gelmesiyle 7mm’ye kadar ve 7mm dahil damarlar güvenli bir şekilde tek adımda mühürlenebilir ve kesilebilir.

THUNDERBEAT Open Extended Jaw ikincil kanamaların ileri bipolar enerji ile güvenli bir şekilde tam olarak ve anında mühürlenmesini sağlar.

Çok amaçlı ve ileri teknoloji çene, dokuyu travmatize etmeden kavrar ve tutar. Bu, çenenin atravmatik dişli ve eşit doku sıkıştırmayı sağlayan eşsiz tasarımıyla mümkün olmaktadır.

Olympus’tan bekleyeceğiniz gibi, THUNDERBEAT Open Extended Jaw ergonomik elcek tasarımına ve operatörün el yorgunluğunu azaltmak için özel olarak tasarlanmış açılara sahiptir.

Broşür / Katalog