Elektro-cerrahi Jeneratörü: ESG-300
SADELİK ve
GÜVEN

Gerçek gücü hissedin

Tanıtım videosuDaha fazlası

Adanmış

Endoskopi Ünitesine Adandı

Sade

Kullanıcı dostu tasarım

Akıllı

Akıllı ortağınız SmartArgon

Güvenli

Güveninizi kazanacak

Endoskopi Ünitesine Adandı

ESG-300 jeneratörü, gastroenterolojinin ve respiratuar tıbbının ihtiyaçlarını kusursuz bir şekilde karşılamaya yönelik tasarlanmıştır. Elektro-cerrahi teknolojinin ön planına yerleştirilerek, – SmartArgon gibi yeni seçenekler ve özel prosedür programlarını kaydetme özelliğinin yanı sıra- bütün önemli işletim modları mümkündür.

Sadelik

Açık bir grafiksel kullanıcı arayüzü, ekran dillerini seçme seçeneği ve kablosuz ayak pedalı gibi kullanıcı dostu tasarım özellikleri, basitliği ESG-300’ün kullanımına entegre eder.

Akıllılık

Yeni Argon Plazma Ünitesi (APU-300), ESG-300 için akıllı bir ortaktır. SmartArgon modu, – plazma ışınının penetrasyon derinliğini sezgisel olarak sınırlandırma yoluyla geniş alan hemostazını kolaylaştırarak, tutarlı, güvenli ve kolay ameliyat sağlar.

 

Güven

ESG-300 jeneratörü, kullanıcı dostu bir ara yüzü, akıllı ve duyarlı özellikler ile birleştirmektedir. Kullanan kişileri destekleyerek kişisel gereksinimlerinizi karşılamak için kolayca kurulur. Akıllı özellikleri, ESG-300’ün güven aşılayarak, onu kullanan kişileri bir adım ileriye taşıması anlamına gelmektedir. ESG-300 ile birlikte, güven kolayca aşılanabilir.

Deneyim

Olympus’un gastroenteroloji ve respiratuar tıbbı alanlarında güvenilir ve etkili tedavi çözümleri sunma mirası ESG-300 ile devam etmektedir. ESG-300 jeneratörü, basit, güvenli ve akıllı bir enerji kaynağı sağlayan endoskopi ünitesindeki elektro cerrahinin spesifik ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır.