Bronkoskopi’de EVIS EXERA III ile tanışın

EVIS EXERA III, opto-dijital teknolojide yaptığı yeniliklerle Bronkoskopi Sanatını İleri Taşıyor.

Manevra Kabiliyetini İleri Taşıyor

EVIS EXERA III bronkoskoplar, eşsiz döndürülebilir insersiyon kısmı sayesinde prosedür sırasında kullanımı kolaylaştırır ve manevra kabiliyetini arttırırken doktorun daha az yorulmasını sağlar. Girişimsel işlemlerde bu özellik, biyopsi portuna erişimi kolaylaştırır

Görüntü Kalitesini İleri Taşıyor

Yeni HDTV bronkoskopların görüntüsü üst düzey netlik ve detaya sahiptir. Bu sayede doktorlar gözlem ve teşhislerini daha kolay gerçekleştirir. 4mm ve altındaki inceliğe sahip ultraince bronkoskoplar bile artık uçta çip teknolojisi kullanarak inanılmaz derecede arttırılmış görüntü kalitesi sunarlar.

Çok Fonksiyonluluğu İleri Taşıyor

Bronkoskopi için çok geniş ürün gamı, gastroenteroloji, KBB ve diğer birçok disiplinle uyumluluk artı yeni görüntü yönetim çözümleri sayesinde bronkoskopi sanatı ilerletilirken eşsiz çok fonksiyonluluk sağlanır.

Manevra Kabiliyetini İleri Taşıyor

Döndürülebilir İnsersiyon kısmı

Her zaman doktorların işlerini kolaylaştırmayı amaçlayan Olympus, sadece EVIS EXERA III teleskoplarda bulunan eşsiz bir teknoloji geliştirdi. Döndürülebilir insersiyon kısmı doktorun hedefe yaklaşım açısını sadece kontrol kısmındaki halkayı çevirerek değiştirmesini sağlar. Bu özellik sayesinde, özellikle akciğer periferisinde bir hedefe ulaşmaya çalışırken manevra yeteneği artar ve tanısal/girişimsel işlemleri kolaylaşır.

Tam Kontrol

Döndürülebilir insersiyon kısmı doktorlara insersiyon kısmının tam kontrolünü verir. Doktor, insersiyon kısmının yönünü bronkoskopun kontrol kısmını döndürmek yerine sadece kontrol halkasını döndürerek değiştirir.

Kolay İnsersiyon ve Daha Az Yoran Manevralandırma

İnsersiyon kısmının döndürülebilmesi, doktorların işlem sırasında doğal olmayan, stresli pozisyonlara girmek zorunda kalmaması anlamına gelir. Bu eşsiz özellik, bronş dallarına erişimi çok daha kolay hale getirir. Bronkoskop hastanın içindeyken, bronkoskopun konumunu değiştirmeden kontrol kısmı doktor için daha kullanışlı pozisyonlara getirilebilir.

Arttırılmış Törapatik Kabiliyet

Döndürülebilir insersiyon kısmı sayesinde, doktorlar bronkoskopların distal uçlarının konumunu kolayca değiştirebilir. Bu sayede işlem yapılacak bronş kolayca seçilir ve EndoTherapy aletleri kolayca yerleştirilir.

Endoterapi aksesuarlarını kolayca yerleştirin

Endoterapi aksesuarlarının kullanımı doktorun yanısıra bir yardımcı gerektirir. Döndürülebilir insersiyon kısmı sayesinde enstrüman kanalı bütün takımın en kolay ulaşabileceği pozisyona getirilebilir.

Geniş Açı Aralığı

Önceki versiyonlara kıyasla EVIS EXERA III serisi daha geniş açı aralığına sahip olup, üst lob bronşlara daha kolay erişim ve endoterapi aksesuarlarını yerleştirirken bronkoskopun daha fazla açılandırılabilmesini sağlar.

Geniş Açı Aralığı

180 ve 190 serisi bronkoskoların açılandırma karşılaştırması

Tek Dokunuş Konnektör

Yeni tasarımlı EVIS EXERA III endoskoplar, prosesör ve ışık kaynağına tek adımda bağlantı yapılmasını sağlar. Önceki endoskop serilerinden farklı olarak EVIS EXERA III endoskopların su geçirmez kapağa ihtiyacı yoktur. Bu sayede dezenfeksiyon işlemi kolaylaştırırken kazayla cihazın sıvı hasarı alması zorlaşır. One touch konnektör sayesinde elde edilen verim, işlem odasının kurulum süresini kısaltarak günlük hasta sayısını arttırabilir.

Görüntü Kalitesini İleri Taşıyor

Üstün Görüntü Çözünürlüğü

Yeni HDTV Bronkoskopların ürettiği görüntüler eşsiz netliğe ve gerçeğe en yakın renk üretimine sahiptir.

HDTV görüntü kalitesi sayesinde artık yüksek çözünürlüklü gözlem mümkündür (BF-H190 / BF-1TH190). Elde edilen keskin ve net görüntüler diğer endoskoplara kıyasla son derece detaylı ve net şekilde bronş yüzeyinin gözlemlenmesini sağlar.

visualisation-content1

HDTV Bronkoskoplar

EVIS EXERA III’ün üretimyle, endoskoplarda görüntüleme performansı ciddi derecede arttırılmıştır. Gerçek HDTV çözünürlük yeni iki Olympus üst düzey bronkoskop ile elde edilmektedir (BF-H190 / BF-1TH190). Bu bronkoskoplarla doktorlar bronş mukozasında detaylı gözlem ve teşhis gerçekleştirebilmektedir.

visualisation-content2

Rutin ve İnce Tasarımlı Gerçek Videobronkoskoplar

Çok amaçlı rutin videobronkoskop (BF-Q190) ince bir distal uca sahip olmasına rağmen konvansiyel modellere kıyasla görüntü kalitesini ciddi derecede yükseltmiştir. İnce tasarımlı uçtan çipli videobronkoskoplar (BF-P190/BF-XP190) inanılmaz kaliteli görüntü sunarken aynı zamanda çok sayıda endoterapi aksesuarına uyumlu olması sayesinde ince lümenli bronkoskoplarda teşhis seçeneklerini arttırır.

Yüksek Çözünürlüklü Elektronik Yakınlaştırma

1.2x ve 1.5x elektronik yakınlaştırma ile yakın gözlem yapılabilirken yüksek görüntü kalitesi korunur.

İyileştirilmiş Görüntü Kalitesi

EVIS EXERA III’ün net ve yüksek çözünürlüklü görüntüsü Olympus’un ileri teknoloji ürünü optikleri, iyileştirilmiş görüntü sensörleri ve yeni CV-190’ın halasyon ve noise azaltan görüntü işlemcisi sayesinde elde edilmektedir.

visualisation-content5

NBI (Dar Bant Görüntüleme)

NBI’ın parlaklığı eski modellere göre arttırılmış olup, iyileştirilmiş vaskülatür görüntüleme özelliğine sahiptir. Bu sayede işlem sırası kısaltırıp, gereksiz biyopsi alma ihtiyacı azaltılmakta ve işlem verimliliği arttırılmaktadır.

visualisation-content6

Pre-Freeze (Ön-dondurma) Özelliği Sayesinde Keskin Resimler

EVIS EXERA III çekilen fotoğrafların keskinliği ve netliğini ciddi derecede arttırır. CV-190 prosesör alınan görüntüleri sürekli hafızasına kaydeder, fotoğrafı çekmek için düğmeye basıldığında o andaki görüntünün en net hali kaydedilir. BU özellik sayesinde doktor, yapılan işlemin görsel kaydını en kısa sürede yüksek kaliteyle elde eder.

Çok Fonksiyonluluğu İleri Taşıyor

EVIS EXERA III, barındırdığı yenilikçi teknoloji portfolyosu sayesinde, daha isabetli teşhis ve tedavi sağlar, kurulum ve dezenfeksiyonu basitleştirir ve eşsiz çok fonksiyonluluğu sayesinde endoskopi servisinizin entegrasyonunda ileri seviye çözümler getirir.

Çok Sayıda Farklı Endoskopla Uyumluluk

Olympus endoskopik görüntüleme için en iyi çözümleri sunar. Olympus EVIS EXERA III sistem, girişimsel pulmonoloji, gastroenteroloji, Anestezi, KBB ve diğer cerrahi alanlarda kullanılan endoskoplarla uyumludur.

Solunumla ilgili aplikasyonlarda yeni EVIS EXERA III bronkoskoplara ek olarak, Olympus endoskopik ultrason, periferi ve pediatrik bronkoskopi, ve plöroskopi alanlarında da çözümlere sahiptir. Olympus, endoskopinin farklı kulvarlarında gerçekleştirdiği yatırım ve araştırma geliştirme faaliyetlerini her geçen gün arttırmakta ve geniş ürün gamı ve farklı medikal – cerrahi disiplinlerle olan ilişkisiyle endoskopi sanatını ilerletme taahhütünü devam ettirmektedir.

Yeni Görüntü Yönetimi Sistemi

Sağlık kurumlarının operasyonel verimlilik konusundaki endişeleri her geçen gün artmaktadır, operasyonel verimliliğin bir koluda etkili veri yönetimi, verilerin iletişimi ve dosyalanması ve çalışanlar için ileri düzey teknik destektir. Bu alanda EVIS EXERA III endoskopi sistemi iki önemli avantaja sahiptir.

IMH 20 (Görüntü Yönetim Merkezi)

IMH eksiksiz kayıt, kayıtların yönetimi ve HD görüntülerin düzenlenmesi alanlarında eşsiz bir çözümdür. İleri sıkıştırma teknolojisi sayesinde kayıt süresi arttırılmıştır ve farklı medyalarla uyumludur. İleri video ve fotoğraf düzenleme yetenekleri ile IMH endoskopik dökümantasyon yeteneğini arttıran bir araçtır.

Taşınabilir Bellek Uyumluluğu

Taşınabilir bellekler artık veri transferinin en sık kullanılan araçlarıdır. EVIS EXERA III endoskopi sistemi kendine ait taşınabilir teknolojisiyle kullanıcıların verileri kolayca aktarmasını sağlar.

Broşür / Katalog