Kulak Burun Boğaz2017-10-21T09:59:53+03:00

KBB

Olympus, müşterilerinin ileri seviye klinik KBB ihtiyaçlarını karşılamaya odaklanmıştır. Yenilikçi teknolojilerimiz sayesinde, üstün endoskopik görüntüleme ve video, güçlü cihazlar, kaliteli el aletleri, implante edilebilen cihazlar ve cerrahi sarf malzemeler üretmekteyiz.

GÜNCEL KBB KATALOĞUMUZU PDF FORMATINDA İNCELEYİN.

FESS

Fonksiyonel endoskopik sinus cerrahisi (FESS), sinüzit ve nazal poliplerin tedavisinde en çok kullanılan cerrahi yöntemlerden birisidir. Olympus, hem alanında lider görüntüleme teknolojisi hem de minimal invaziv, elektrikli ve manuel cerrahi aletlerle FESS’in etkinliğini ve klinik başarısını arttırmaya yardımcı olur.

Alt Konka Küçültme Ameliyatı

Inferior turbinate reduction (alt konka küçültme) ameliyatı, alt konkaların boyutunu küçültebilir veya büyümelerini engelleyebilir. Olympus, bu ameliyatın değişken cerrahi gereksinimlerini karşılamak için, nazal cerrahi için tasarlanmış ofis ve ameliyathanelerde kullanıma uygun ileri teknoloji ürünü aletlere sahiptir.

Intrakapsüler Adenotonsilektomi

Günümüzde, intrakapsüler adenotonsilektomi genişlemiş bademcik ve lenf bezleri nedeniyle oluşan solunum yolu tıkanıklıklarında kanıtlanmış ve etkili bir yöntemdir. Olympus etkili tonsil ve lenf bezi tedavileri için dünyada bir ilk olan disposable (tek kullanımlık) tonsil adenoid debrider (DTAD) ve PK DIEGO’nun bipolar hemostaz özelliğine sahip debrider sistemleri dahil tüm KBB ihtiyaçlarınızı karşılayacak sistemler ve platformlar sunmaktadır.

Larengoskopi

Direkt ve indirekt larengoskopi, larenks üzerindeki veya trakeobronşiyal ağacın diğer taraflarındaki operasyonlarda, ses tellerinin glotisin görüntüsünü almada son derece kullanışlıdır. Olympus KBB ürünleri, larengologlara teşhiste mümkün olan en iyi araçları ulaştırabilmek için, Dar Bant Görüntüleme (NBI) gibi, hem ofis hem ameliyathanede kullanılabilecek teknolojilere sahiptir.

Orta Kulak Ameliyatı

Orta kulak operasyonları genelde, timnoplasti ve zararsız (kolesteatom veya granüloma) veya zararlı (karsinoid ve adenoma) tümörlerinin alınmasıdır. Olympus, orta kulağın zorlu bölgelerine ulaşabilmek için özel olarak tasarlanmış el aletleri ve yüksek kaliteli rijit teleskop / otoloji matkaplarıyla bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacak ekipmanlara sahiptir.

Tüplü Miringotomi

5 yaşına gelene kadar neredeyse her çocuğun geçirdiği acılı kulak enfeksiyonları, çocukların ergenliğe geçişinin bir parçasıdır. Olympus, farklı boyut, şekil ve materyallerden yapılma ve zaman içerisinde kendisini kanıtlamış havalandırma tüpleri ve KBB ihtiyaçlarınız için gerekli diğer ekipmanlarını size sağlayabilir.

Uyku

Günümüzde, KBB profesyonelleri tarafından uykuda solunum bozuklukluğu ve obstrüktif uyku apnesi gibi rahatsızlıkları tedavi etmek için çeşitli cerrahi müdahaleler rutin olarak yapılmaktadır. Olympus, hem ofiste hem de ameliyathanelerde gerçekleştirilebilecek, güvenli hassas ve minimal invazif tedaviler için konka küçültme, palatoplasti, BOT küçültme, UPPP ve uyku endoskopisi çözümleri sunmaktadır.

Kulak Burun Boğaz Ürünleri

Go to Top