Dünyadaki tek Tam Entegre Bipolar ve Ultrasonik Enerji Teknolojisi

Cerrahlar artık ileri enerji cihazlarını seçerken hızlı diseksiyon ile güvenilir hemostaz arasında seçim yapmak zorunda değil. Devrimsel uç tasarımıyla Thunderbeat mühürlüyor, kesiyor, disekte ediyor.

THUNDERBEAT Farkı

Devrimsel THUNDERBEAT platformu, Ultrasonik ve İleri Bipolar enerjiyi entegre ederek tek çok fonksiyonlu enstrüman üzerinden erişebilir hale getiren  DÜNYADAKİ TEK platform olup, cerrahların 7mm ve daha küçük damarları aynı anda mühürlemesine ve kesmesine minimal termal yayılımla izin verir.  Patentli çene tasarımı hassas ve kontrollü diseksiyon ile kavrama gücünden ödün vermeden her zaman kullanıma hazır hemostaz sağlar.

Eşi olmayan çok yönlülüğün faydaları

  • Sınıfının en hızlısı
  • Güvenilir 7mm damar mühürleme
  • İnce çeneli tasarımla hassas diseksiyon
  • Kesmeden hemostaz için her zaman kullanıma hazır ileri bipolar enerji
  • Uçta kavrama gücünde sınıfının en güçlüsü
  • Minimal termal yayılım
  • Daha az enstrüman değişimi
  • Azaltılan duman üretimi görüş alanını açık tutmaya yardımcı olur

İleri Enerji

THUNDERBEAT platformu devrimsel bir cerrahi doku yönetim sistemidir. THUNDERBEAT Ultrasonik ve İleri Bipolar enerjiyi entegre ederek tek çok fonksiyonlu enstrüman üzerinden erişebilir hale getiren  DÜNYADAKİ TEK platform olup, cerrahların 7mm ve daha küçük damarları aynı anda mühürlemesine ve kesmesine minimal termal yayılımla izin verir. Patentli çene tasarımı hassas ve kontrollü diseksiyon ile kavrama gücünden ödün vermeden her zaman kullanıma hazır hemostaz sağlar. THUNDERBEAT, hem günümüz ameliyatlarında sıklıkla kullanılan bütün enerji çeşitlerini (monopolar, bipolar, ultrasonik ve ileri bipolar) hem de ileri bipolar ile ultrasonik enerjilerin devrimsel kombinasyonunu bir arada sağlayabilen tek cerrahi doku yönetim sistemidir.

Loading...

Ana Faydaları

Sınıfının En İyi Performansı: THUNDERBEAT, sınıfının en hızlı kesme hızına sahiptir. THUNDERBEAT, uçta kavrama gücü en yüksek cihazdır. THUNDERBEAT’le 7mm’ye kadar damarları minimal termal yayılımla mühürleyebilir ve ince çene tasarımı sayesinde hassas bir şekilde diseksiyonunu sağlayabilirsiniz.

Arttırılmış İşlem Verimliliği: Her zaman kullanıma hazır bipolar enerji sayesinde kesmeden hemostaz yapabilir, duman üretimini azaltabilir ve bütün bu işlemleri çok fonksiyonlu tek bir aletle (iki farklı elcek tasarımı ve dört farklı uzunluktan birini seçerek) gerçekleştirebilirsiniz. Bütün bu özellikleriyle THUNDERBEAT işlem verimliliğinizi arttırmak için geliştirilmiştir.

Broşür / Katalog