Klip Sabitleme Cihazları

QuickClip Pro™ Güvenle kapatın.

Olympus QuickClip Pro hassas rotasyon ve açılıp kapanabilme özelliğiyle tam istenilen noktaya klip yerleştirmeyi sağlar

Ana Faydaları

  • Açılıp Kapatılabilen Klip: QuickClip Pro’nun açma, kapanma ve tekrar açılabilme özelliğiyle ateşleme öncesi doğru pozisyonlama sağlar.
  • Hassas Rotasyon: Eşsiz rotasyon mekanizması, klibin hedef noktaya ulaştırılmasında eşsiz kontrol sağlar.
  • Dayanıklılık ve Esneklik: Klip kolları, yeni materyal sayesinde bükülmeye karşı dayanıklıdır.
  • Kolay İnsersiyon ve Kanal Uyumluluğu: Kılıf tasarımı düzgün insersiyon ve kolay kullanıma izin verir. Ayrıca çalışma kanalına zarar verme ihtimalini de azaltır.
  • 11mm Genişliğinde Ayarlanabilir Ağız: Klibin ağzı, başarılı bir işlem için gerekli olan miktarda dokuyu sağlam şekilde tutar
  • MRI Kondisyonel: Klip belirli parametrelerde, hastaların güvenli bir şekilde MRI olmasına izin verir.
Konfigürasyonlar
ÜRÜN KODU KUTU ADEDİ ÇALIŞMA UZUNLUĞU
ÜST GI HX-202LR.A 10 1650 mm
HX-202LR.B 5 1650 mm
ALT GI HX-202UR.A 10 2300 mm
HX-202UR.B 5 2300 mm

Etkili ve Kesin Hemostaz için Quick Clip Pro

Üst ve alt gastrointestinal kanamaların uygun ve emin hemostazı için QuickClip Pro. Olağanüstü özellikleri sayesinde bu hemostatik klip, doku hasarını ve yeniden kanama olasılığını minimize eder, klip atma prosedürünün faydasını maksimum düzeye çıkarır.

Nasıl Kullanılır?

QuickClip Pro’yu bir sonraki GI kanamanızda kullanmaya hazır olun. QuickClip Pro, en zorlu skop pozisyonlarında bile tam rotasyonel kontrol ve fonksiyon sağlayan koruyucu kılıfa sahiptir. Bu güçlü alet sizin kolaylıkla kanamaları durdurmanızı ve büyük defektleri bile kolayca kapatmanızı sağlar.

Quick Clip Pro kullanarak ESD kapatma

Olympus’un  döndürülebilir hemostaz klibi QuickClip Pro’yu büyük bir mukozal defekti kapatırken izleyin. QuickClip Pro’nun kolları, lezyon alımı sonucu oluşan büyük mukozal defektleri kapatmayı sağlamak için sağlam ve esnek bir alaşımdan yapılmış olup 11mm’lik açıklıktan daha da geniş açılabilmektedir. Polipler ve erken evre kanserler, cerrahi yöntemlere alternatif olarak EMR ve ESD gibi teknikler kullanılarak endoskopik olarak çıkarılabilir. Hemostatik klipler kanama gibi vaka sonrası komplikasyonları önlemek veya oluşan mukozal defektleri kapatmak için kullanılır.

Broşür / Katalog